top of page
KOUCINK-AKADEMIE-logo500pix.jpg

Plná přítomnost v koučování

online setkání

... Máme za sebou polovinu koučování a ještě jsme u hledání cíle...

... Co bude dneska k večeři...

... Netrávíme v téhle části procesu příliš času...

... Jak se z tohohle vymotat, to opravdu nevím... 

... Píšu si dostatečně mnoho poznámek... 

... Tok myšlenek proudí i během  koučování. Plná přítomnost je jedna z kompetencí kouče. Je to také dovednost, která podporuje koučovaného v objevování. Zažili jste, jak je to náročné být naplno v tu kterou chvíli s koučovaným? Zvládat svoji mysl, aby zůstala teď a tady?

S čím na online setkání budeme pracovat?

  • Co je plná přítomnost...

  • Jak mentální přítomnost sebe jako kouče monitorovat...

  • Naučíte se, jak být víc s klientem...

  • Jak v každém okamžiku vnímat, kde jsme...

  • Jak se v procesu vracet...

  • Trénovat vědomou práci s myslí, pozorností a vnímáním klienta...

A co je bonus, když se do toho pustíte? Ta volnost a uvolnění, tvořivost a hravost, která z plné přítomnosti pramení.

Pro koho je setkání určeno:

Pro kouče zkušené i začínající se základním výcvikem pro kouče.

Lektorka

Eva Mohauptová, PCC

Kde

ONLINE

Setkání se uskuteční prostřednictvím platformy Zoom. Link, přes který se můžete přihlásit, vám zašleme mailem.

 

Termín

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.

Cena

2 000 + DPH

Přihlášení

Online Plná přítomnost  | Koučink Akademie | AKADEMMIE Libchavy
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:

Co od setkání očekáváte?

Poznámka:
Odeslat
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!

Reference

První spirálu kouče jsem absolvoval hlavně kvůli své zvědavosti. Chtěl jsem vědět, co je koučink, co kouč dělá, jestli to je cesta i pro mne. 8 dní intenzivního výcviku mi nejen odpovědělo na všechno moje otázky. Nabídlo mi praktické techniky, které můžu používat v běžném životě, i když jsem se profesionálním koučem nestal. Teď už vím, že otázka je mocnější než příkaz. Že nejsilnější otázkou je ticho, pokud ho položíme ve správný moment. Že naladění na druhého člověka je základem jakékoliv seriózní práce s lidmi. Že strachy máme všichni, a můžeme se s nimi kamarádit. Těch AHA momentů tam bylo víc. Praktická cvičení po každé nové teorii mi dala pochopení, o čem se mluví. Prožitek se stal základní učební pomůckou. Nyní si vážím koučinku jako nástroje, který slouží růstu vědomí. A lidi dokáže posunout v životě o pár světelných let.

Ondřej Klouček

Ucelený program plný hodnotných zážitků, praktických tréninků, profesionálů. Je to kurz, který nenásilnou formu spojí krásné s praktickým. Kurz, který člověka drží v reálném rámci, probudí toho podnikavce, který touží v praxi uplatnit to, co se naučil.Nejvíce se mi líbila dynamická atmosféra. Kurz bych doporučila všem, kteří na sobě chtějí pracovat ne jen v profesním životě, ale také v tom soukromém. A rozhodně těm, kteří by se rádi stali profesionálními kouči. V Koučink akademii jsem absolvovala již několik různých kurzů. Postupně se mi začaly otevírat dveře do nepoznaných oblastí. Více si sama sebe uvědomuji a více se sebou mluvím. Což asi zní komicky, ale říkám: „Kdo nezažil, neuvěří :-)“. Také mnohem více naslouchám. V profesním životě - teď asi odpovím zase úsměvně, ale jednu větou bych řekla: „Méně pracuji.“ Více věřím, poslouchám a hledám inspiraci/nové možnosti společně s kolegy.

Lucie Vejačková, personální ředitelka SAINT-GOBAIN ADFORS CZ

Myslela jsem, že 1.spirála je škola pro kouče, teď bych řekla, že to je škola života. Bylo to velmi intenzivní, dostáváte nový klíč k chápání a kontaktu s lidmi i se sebou samými. Pokud se vám podaří přijmout za své principy všichni jsme OK, každý má svůj nejlepší zdroj informací, důvěřuji v sebe, v život i proces - tak s tím se vám velmi dobře žije - v rodině, v práci, všude. A k tomu získáte klíč jak koučovat, svoji komunitu lidí a zázemí v Koučink akademii. Vynikající rozhodnutí.

Renata Šedová, jednatel ve společnosti OHGS s.r.o.

bottom of page