Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

NLP Practitioner s Nickem Evansem pro profesionální kouče - s českým překladem

Natočili jsme 5 krátkých rozhovorů s Nickem Evansem na témata týkající se rozvoje lidí a NLP.

Nick v ČR

Co je to NLP? Co přináší NLP lidem a firmám? Proč trénuje Nick NLP? Co je hypnoterapie? 

Struktura jednotlivých modulů kurzu Praktické NLP: Techniky hlubokých změn pro kouče. 4 moduly vedoucí k certifikaci INLPTA NLP Praktik. Moduly mohou být absolvovány individuálně nebo pokud jsou absolvovány všechny a zakončeny psanou částí, jste způsobilí stát se INLPTA certifikovanými Praktiky.

Důraz je kladen na naučení a zvládnutí daných technik. Souhrnná sada CD nazvaná Skripta a strategie pro zvládnutí NLP je součástí kurzu.

Modul 1: 4 dny

Pokročilé techniky NLP: Časové přímky a Změna osobní historie (Meta & Milton model)

Modul 2: 4 dny

Kognitivní techniky hlubokých změn: Kognitivní strategie, Změna přesvědčení, Práce s částmi

Modul 3: 4 dny

Podvědomí/Nevědomí poháměči (drivers): Strategie, Modelování

Modul 4: 1+4 dny

1.den - integrace celého programu Praktické NLP, 2.-5. den probíhá kurz Praktikující hypnoterapeut

 

Délka trvání:  17 dní, vždy od 9:00 hod. do 17:00 hod., možnost absolvovat zvlášť 13ti denní samostatný kurz Praktického NLP a zvlášť 4denní kurz Praktikující hypnoterapeut.

Je možné absolvovat i jednotlivé vybrané moduly a hradit tak každý samostatně, není nutné to absolvovat celé, pokud nepožadujete certifikát od společnosti INLPTA.

Trenér: Nick Evans

V případě jakýchkoliv dotazů Vám Vaše dotazy zodpoví přímo lektor kurzu Nick Evans, posílejte je na adresu: krcalova@koucinkakademie.cz a budou mu v co nejkratší době předány.


Kde: V tréninkovém centru Akademie Libchavy, v Horních Libchavách u Ústí nad Orlicí. 
 
  
Rozsah služby: Trénink koučovacích dovedností zaměřený na techniky práce s identitou.
 
  
Přínos: Zvládnutí prvních koučovacích nástrojů a technik na práci s identitou a tvorby realizačních kroků svých vizí. Získání mnoha pozitivních informací o své identitě a svých rolích.
Program hypnoterapie je určen pro každého, kdo má zájem hlouběji pochopit principy chování nevědomé mysli, nebo kdo má zájem prožít kontakt se svým nitrem. Techniky, které si absolvent osvojí, mohou být použity nejen v hypnoterapii samotné, ale absolvent též může pochopit hlouběji principy, na kterých jsou postaveny tréninky špičkových světových trenérů a koučů v jakékoliv oblasti. Tento program může přinést mnoho nového o nevědomí trenérům, koučům, psychologům, leaderům a všem lidem, kteří se chtějí osobnostně rozvíjet.
 
Certifikát NLP - Practitoner od INLPTA
Certifikát praktikující hypnoterapeut od „American board of hypnoterapy“
 
Komplexní příručku ke kurzu v (češtině i angličtině) a CD set (v angličtině) vám poskytneme včetně zápisníku a psacích potřeb. 
 
Cena: 78000 Kč bez DPH/13 dní - cena bez 4denního výcviku hypnoterapie (12 dní výcviku + integrační den), 
v ceně je celodenní stravování (bez večeří) a materiály.
 

Ubytování: v případě vícedenních kurzů nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou nově ušité matrace, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena 320 Kč + DPH/noc/osoba. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba.

Kdy: termín bude vypsán dle zájmu

 
Proč jsme si vybrali spolupráci s Nickem Evansem
 
 
 

• Je certifikovaným trenérem NLP u INLPTA (Internacional NLP trainers association) a certifikovaným trenérem hypnoterapie u ABH (American board of hypnoterapy)

• Je zakladatelm Active NLP school v Devonu, kterou vede s lehkostí a přirozeností.

• Pro NLP má výborný základ, neboť vystudoval obor lingvistiky na Univerzitě v Manchesteru.

• Nick učí více než techniky, jde hluboko za ně. Odhaluje principy na kterých jsou techniky založeny. Absolvent může na těchto principech vytvářet svůj vlastní repertoár a svůj osobní styl.

• Nick v odhaluje všechny zdroje na kterých je trénink postaven.

• Má schopnost vytvořit velmi příjemné prostředí , proto jsou tréninkové dny naplněny zábavou, při které získáte zcela nové schopnosti.

• O Nickovi je možné říci, že prošel „zkouškami života” což se pozná na jeho přístupu. Je velmi lidský , má hloubku a při tom lehkost.

• Pokud hledáte univerzitní přístup, budete zklamáni. Pokud hledáte někoho se selským rozumem a praktickým přístupem, který je však založen na odborných základech, budete z kurzů nadšeni. Nick dává prostor absolventům vytvářet svůj styl, který je pro samotný princip NLP základem.

Nicka osobní mise : „ Každý den po malých kouscích měnit svět k lepšímu“

Pro koučink akademii je ctí nabízet a organizovat tréninky pro Nicka v České a Slovenské republice.
 
Modulový přístup
Kurz je strukturován do modelů. Tento modulární přístup je prokázán jako nejefektivnější způsob jak získat NLP dovednosti.
 

Bonus pro kouče, kteří úspěšně zakončí praktické NLP s Nickem Evansem - tito koučové budou mít k dispozici zdarma prostor pro svoji prezentaci na stránkách nlpkouc.cz po dobu dvou let a budou mít možnost se přednostně účastnit některých ze speciálních výcviků pořádaných Koučink akademií.

 


Reference


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<