Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Víkend s Hathajógou

Hledáte jak načerpat rychle a účinně energii v uspěchaném světě?

Chybí vám čas docházet někam pravidelně?

Rádi poznáváte nové životní styly?

Láká vás poznat více svoji mysl, své tělo a jeho možnosti?

Chcete spojit příjemné a užitečné aktivity s osobním rozvojem?

Nabízíme vám víkendový kurz, zaměřený na sladění fyzického těla, mysli a duše.

Kurz je vhodný i pro úplné nováčky bez zkušenosti s jogou! Lektor k vám bude přistupovat individuelně, dle vašich fyzických možností.

Naše tělo nám vysílá signály ve formě nepohody a bolesti, když nevěnujeme náležitou pozornost rovnováze v pohybu a relaxaci. Bolest nemusí znamenat nemoc, často jde jen o zablokovanou energii v oblasti životně důležitých orgánů.

Spojení principů východního učení Hatha jogy a Čchi-kungu je příjemná cesta k odstranění blokád v energetických centrech a vyladění fyzického těla, mysli a duše.

V průběhu kurzu se naučíte správně dýchat, aktivně odpočívat, pozorovat svoje mentální vzorce a pracovat s myšlenkami a tělem. Tím, že si dovolíte zastavení, čas na hluboké prožití a integraci poznatků a informací, postupně si zafixujete jednotlivé aktivity do paměti a podle vlastního uvážení, momentální chuti a času je poté s lehkostí můžete provádět kdykoli sami doma. Výsledkem bude hlubší vnímání vlastního těla a jeho potřeb.

Lektor k vám bude přistupovat s respektem a naučí vás různá provedení dechových technik,pozic a relaxačních techn podle vašehomomentálního naladění a fyzických možností.

Na konci kurzu si odnesete materiál s pokyny, z něhož si můžete velmi jednoduše poskládat vlastní sestavu na doma.

Kurz lze podle zájmu účastníků realizovat i v jednodenní variantě. V případě, že vás kurz zaujal a máte zájem o zkrácenou verzi, neváhejte kontaktovat Zitu Krčálovou, mail: krcalova@koucinkakademie.cz, tel. 775 552 225.

Lektorka semináře:

Helena Futerová

Místo konání: Tréninkové prostory firmy Koučink akademie, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Časový harmonogram: začínáme v pátek v 18:00 hodin a konec je v neděli cca v 16:00 hodin.

Termín: bude vypsán podle zájmu 

Cena: 3500 bez DPH za dvouapůldenní setkání, v ceně je cvičení, občerstvení a ubytování ve společných prostorách Akademie Libchavy.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou masivní dřevěné postele, vč. ložního prádla. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). To si již hradí každý sám. Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem a cen 350 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 3 lidmi.


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<