Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Ochutnávka pro ředitele a učitele škol

Stále nabízíme ředitelům a učitelům speciální a již osvědčený osmidílný modul Ředitel koučem, Učitel koučem a Pedagog mentorem. V této chvíli sestavujeme skupinu ředitelů a jejich zástupců pro kurz Ředitel koučem a také novou skupinu ředitelů a učitelů pro kurz Pedagog mentorem.

Další termín pro ochutnávku programů Ředitel koučem a Vedení a řízení v MŠ se v tuto chvíli plánuje. Můžete na něm oslovit naše lektory a zeptat se na vše, co Vás zajímá.

Ochutnávkovým dnem vás provede:

Jiří Šmejkal, ACC

Cena je symbolická, včetně stravy za 300 Kč/účastníka.

Více informací si můžete přečíst na www.skolyvzemikomenskeho.cz.

Programy Ředitel koučem, Učitel koučem i Pedagog mentorem jsou akreditované MŠMT jako DVPP. Jedná se o 8 jednodenních setkání v jednotlivých měsících. Začátek dalšího kurzu Ředitel koučem, Pedagog mentorem a Učitel koučem  plánujeme v září 2017. Rádi bychom otevřeli i nové programy Vedení a řízení v MŠ, Tvořivé provázení v MŠ  a kurzy mentorinku Mentorink 32 a Mentorink 56. Cena za jeden den včetně stravování činí 1 500 Kč + DPH za osobu a den. Setkáváme se v příjemném prostředí Akademie Libchavy u Ústí nad Orlicí.

Referenci na program Vám může podat někdo z ředitelů či učitelů, kteří program absolvovali. Napište nám v případě zájmu na: akademie@skolyvzemikomenskeho.cz. 


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<