Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

ABY ŘEČ PLYNULA

Veďte rozhovor přirozeně

Objevíme spolu mechanismy, které vám umožní mít průběh rozhovoru ve vlastních rukách. Dialog bude plynout nenuceně od začátku do konce.

Buďte ke komunikaci citliví

 

Sledujte cestu, nejen cíl

 

Seminář je vhodný zejména pro absolventy výcviku Spirála kouče I a II, kouče a mentory, a dále také pro supervizory, sociální pracovníky a ostatní lidi v pomáhajících profesích.

Lektor programu: Jiří Šmejkal, ACC

Místo konání: Tréninkové prostory firmy Koučink akademie, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Časový harmonogram: začínáme v pátek v 18:00 hodin (zahájení a seznámení účastníků) do cca 20:00 hodin, v sobotu se pracuje od 9:00 do 18:30 hodin a v neděli od 8:00 do 15:30 hodin

Cena: 6000 bez DPH (7 260 vč. DPH) za dvoudenní setkání, v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení a ubytování ve společných prostorách Akademie Libchavy.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou dřevěné postele včetně veškerého ložního prádla a osušky. Tato možnost je součástí ceny kurzu. Další možností za příplatek je ubytování v dřevěných sroubcích (po jednom) - cena 600 Kč + DPH/noc, nebo v apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). To si již hradí každý sám. Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem a cena 350 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 3 lidmi.


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<