KOUCINK-AKADEMIE-logo500pix.jpg

Konstelační večer

Na konstelačních večerech budete mít možnost se dozvědět více o konstelacích,

vidět různé přístupy lektorů a zažít konstelace pod vedením 

některých lektorů - Zdeňka Štěpánka nebo Barbory Zemanové.

 

Budete mít prostor zeptat se na cokoliv, co vás zajímá a vyzkoušet si konstelaci na vlastní kůži.

Pro koho je konstelační večer vhodný?

Konstelační večer je vhodný pro všechny, kteří se zajímají o konstelaci nebo si chtějí rozšířit obzor na dané téma. Zároveň je také vhodným místem, kde si můžete nechat postavit konstelaci na téma, které byste rádi vyřešili v pracovním či osobním životě. 

Aktuální termíny 

10. 01. 2022 16:30 - 20:30 v AKADEMII Libchavy (Horní Libchavy 127) kapacita 20 osob

V roce 2022, symbolicky 22. 02. ve 02:00 odpoledne, otvíráme v AKADEMII Libchavy Výcvik facilitátorů konstelací. Konstelační večer je jedna z příležitostí, jak si u nás konstelaci vyzkoušet.

Facilitátoři konstelací

Zdeněk Štěpánek, PCC

Barbora Zemanová

Cena

500 Kč + DPH/osobu

Přihášení

Pro účast na konstelačním večeru je nutné podepsat prohlášení s potvrzením zdravotních podmínek. Toto prohlášení vás nezavazuje k aktivní účasti na konstelaci. Prohlášení budete mít k dispozici v tištěné podobě v AKADEMII Libchavy. K nahlédnutí zde​

--29_edited.jpg
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Termín:
1.Co od konstelačního večera očekáváte?
2. Uvažujete o účasti na výcviku facilitátorů konstelací?
3. Účastnili jste se již nějakého kurzu v AKADEMII Libchavy?
4. Účastnili jste se již někdy konstelace?
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!

Reference

Má první reálná zkušenost z konstelace předčila očekávání - vše co přítomnost přinesla a probíhalo bylo velmi reálné, a tím pádem niterné, silné, povznášející a hlavně transformační. Vše dávalo smysl ať už na úrovni rozumové, tak i na úrovni vnímání srdcem a citem. Jednoduše, díky, bylo to boží!

Petr

Čtyřhodinový konstelační večer mě nadchnul svou formou. Přijela jsem si zklidnit mysl v rozbouřeném životě, navnímat to, že nemusím mít vše “pod kontrolou”, a cítit, ze je tu systém větší než já, který má svůj řád. Fascinovala mě atmosféra plná otevřenosti, na “pytel” si sedali lidé plní důvěry v proces a ve velkém klidu se střídali bez velkých přestávek jeden za druhým. Já osobně neměla žádné konkrétní téma k řešení. Jen jsem si přála být často v konstelacích aktérem a cítit užitečnost toho, že vnímám své tělo a pocity v konkrétních situacích pro druhé. A to se mi splnilo... Děkuji.

Kamila

Můžu po cca měsíci napsat, že to pro měl velice intenzivní a transformační prožitek. Trochu jsem je ochutnala během výcviku koučování, vedení týmu, ale takto osobní jsem prožila poprvé. Mnoho se plakalo, otevřelo starých bolestí, neuznání, tabu,.. bylo někdy tvrdé, ale očistné. Kdo byl otevřen, viděl, zažil, dostal, co potřeboval. Je až neuvěřitelné, jak se na okamžik může propojit 10 neznámých lidí a být součástí konstelace.

Martina