top of page
KOUCINK-AKADEMIE-logo500pix.jpg

Koučování pro život

Cíl kurzu:

  • získejte koučovací nástroje, s kterými budete žít jinak

  • osvojte si předpoklady spokojeného žití v profesní i osobní rovině

  • poznejte koučovací přístup 

  • zjistěte, že spokojenost je o nastavení mysli

  • poznejte koučovací přístup a jeho přínosy pro osobní i profesní využití

  • za dva dny se nestanete koučem, ale získáte mnoho dovedností pro každodenní rozhodování 

Nechcete za​tím jít cestou certifikace kouče, ale na kurzech AKADEMIE či ochutnávce vás koučovací přístup natolik zaujal, že ho chcete poznat víc?

 

Využijte dvoudenního programu, který vám umožní nahlédnout pod pokličku koučinku. Může to pro vás být prvním krokem na cestě profesního kouče. Také to pro vás může být krokem k vylepšení vztahů v rodině, na pracovišti a kdekoliv jinde. 

Program je intenzivnější než ochutnávka, vše zažijete na živo a vyzkoušíte si sami na sobě. Dva dny vám mohou být cenným zdrojem pro důležitá životní rozhodnutí, uvědomění si vlastních rolí, poznání sám sebe i uvědomění si různorodých úhlů pohledů.

Náplň kurzu:

​Budeme se učit koučovací přístup pro život.

--91_edited.jpg

Lektor

Zdeněk Štěpánek, PCC

Termín

v případě zájmu o kurz nás kontaktujte 

Dvoudenní setkání, vždy od 9:00 do 17:00 hodin

Ubytování

V rámci dvoudenních kurzů nabízíme ubytování přímo ve výcvikovém středisku - více informací zdeDoporučujeme včasnou rezervaci.

Cena

6 000 Kč + DPH (v ceně jsou zahrnuty materiály, občerstvení během trvání kurzu, ubytování ve společných prostorách AKADEMIE Libchavy)

* v ceně není zahrnuta večeře, kterou je možné objednat. 

Přihlášení

Pokud ve své schránce nevidíte konfirmační email, zkontrolujte si prosím složku spam nebo nás kontaktujte telefonicky.

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka:
Odeslat
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!

Reference

Koučování - co mi to dalo pro život? Co jsem nechtěla a proč jsem se vstupem do První spirály váhala byla obava ze standardizace mého myšlení. Ale nic takového nenastalo. Dozvěděla jsem se víc o sobě. V průběhu výcviku jsem si uvědomila, jak je důležité nebýt vždycky expertem na všechno. A že když nehodnotím, nekomentuji a neradím a třeba jenom naslouchám, tak můžu být mnohem užitečnější, než když mám na všechno svůj názor. Na to se snažím nezapomínat. Pak mi koučování ukázalo, jak je svět nesmírně hluboký, široký a pestrý a co to znamená "být ve své kůži". Co pro mne bylo zvlášť cenné a k čemu se často vracím bylo jedenáct předpokladů koučování ve spirále. Protože třeba že "všichni jsme ok" je dobré si připomínat dnes a denně.

Ivana

Poznal jsem moc silných otázek, které v nás otevírají nečekanou kreativitu. Pochopil jsem, jak důležitý je pozitivní rámec, protože umožňuje odpoutat se od svazujících strachů. A dostalo se mi poznání, že nemůžeme růst, aniž bychom se dotýkali hranic komfortní zóny.

David

Už nemám potřebu radit, pokud někdo něco potřebuje a řekne si o pomoc, použiji vhodnou koučovací otázku, ať si na to dotyčný přijde sám. Rovněž se mi daří daleko lépe naslouchat, vnímat "klíčová" slova, více se napojit na lidi a vypínat při rozhovorech moje filtry v hlavě. A v neposlední řadě využívám i sebekoučování. Není nad to při problému si udělat čas, sednout si a přijít si na to sám :-).

Markét

bottom of page